הדבקת מודעות

הדבר החשוב ביותר עבורך כמפרסם, הוא לגעת בלקוח, ולהגיע אל המקום הכי קרוב אליו. מסיבה זו, אחת הדרכים המרכזיות כדי להגיע ללקוח הדתי והחרדי הוא באמצעות לוחות המודעות, בתי הכנסת או תיבת הדואר בביתו. ב'נתיב מדיה' אנו מתמחים בהפצת הפרסום לנקודות הללו בדיוק.

מודעות רחוב

פרסום בלוחות המודעות בריכוזים החרדיים, או בשמו הנפוץ יותר "פשקווילים", הוא דרך הפרסום היעיל ביותר במגזר. אורך החיים של מודעת פרסום על גבי הלוח מאפשרת לכם חשיפה ממושכת יחסית, חוצה מגזרים, מתאימה לכלל האוכלוסייה, לכל גיל ולכל מה שתרצו לפרסם, תוך שימת דגש על בידול שיתפוס את מלוא תשומת הלב של עוברי האורח. ב'נתיב מדיה' נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה כולל התאמת גודל ופורמט, עבור בניתוח מיקום הפעילות וקהל היעד וכלה בתיאום עם הרשויות, הדפסה ותליית המודעות.

מודעת רחוב
מודעות רחוב
מודעת רחוב
הדבקת מודעות רחוב

מודעות בבתי כנסת

פרסום בכניסה לבתי הכנסת בריכוזים החרדיים, הינה דרך אפקטיבית ומובילה במיוחד. פרסום זה ממוקד יותר אל הקהל הגברי. מיקום המודעות תורם ליצירת שיח בין המתפללים ומגביר את החשיפה והאפקטיביות של הפרסום שלכם. ב'נתיב מדיה' נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה כולל התאמת גודל ופורמט, עבור בניתוח מיקום הפעילות וקהל היעד וכלה בתיאום עם בתי הכנסת, הדפסה ותליית המודעות.

שילוט בבתי כנסת
בתי כנסת
שילוט בבתי כנסת
שילוט בבתי כנסת

מודעות אבל

כמי שמכירים היטב את כל אמצעי הפרסום במגזר החרדי, ב'נתיב מדיה' אנו מעניקים שירות מודעות אבל מלא הכולל ניסוח, עיצוב גרפי, הפקת דפוס והדבקת המודעות בתוך זמן קצר ביותר. השירות כולל מסירת מודעות ללקוח, הדבקה על לוחות המודעות, הדבקה בבית הנפטר ובכתובות מסוימות לפי בקשת המשפחה.

מודעת אבל
מודעת אבל
מודעת אבל
מודעת אבל