"היה לא תהיה!"

מודעות רחוב נתיב מדיה

לפני שהמפרסמים המסחריים השתלטו על לוחות המודעות, ותיקי הענף היו מדביקים חדשות לבקרים פשקווילים זועפים כנגד עסקנים כאלו ואחרים ומלחמות הקודש התנהלו על גבי קירות ירושלים שנשאו על גבם את מיטב ביטוייהם של כל זבי החוטם והחותמת אשר הכו בסתר וללא רחם בשם משמרות הקודש והגלילות.

היום אכשר דרא ומלחמות הקודש מתנהלות בצורה רשמית וממוסדת. פחות מכים בסתר ויותר משלמי אגרות. מעת לעת, אנחנו מקבלים פנייה להדביק ברחבי הארץ מודעות אנונימיות המכילות לשון הרע או פגיעה בשמו הטוב של מאן דהוא. ברוח ימים אלו של אבל על פטירתם של 24 אלפי תלמידי רבי עקיבא על שלא נהגו כבוד זה בזה, המדיניות שלנו במשך כל השנה היא: מה שאתה לא רוצה שיעשו לך, אל תעשה למישהו אחר. אז כאשר מתקבלת פנייה כזאת, אנחנו מסרבים מראש.

או כמו שהיו מנסחים את זה בעבר באותיות קידוש לבנה: "היה לא תהיה!"

מי אנחנו

'נתיב מדיה' הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

טקסט מודגש עם מסגרת ירוקה

בחירות לרשויות המקומיות 2018

בחירות. כל מערכת בחירות היא אינטנסיבית ותעמולתית במיוחד. כאזרחים אנו פוגשים אותה ברחוב/ בעיתונות/ בלוחות המודעות ובכל אמצעי מדיה אפשרי המונגש לציבור הבוחרים.כשמתקרבים למערכת בחירות,

לוח שטיבל – נעים להכיר!

הידעתם?יש כ – 623 שטיבלאך ברחבי הארץ.ועכשיו יש אחד נוסף והוא שלנו 😉 גאים להציג בפניכם את לוח שטיבל. אז, מהו "שטיבל" בקצרה ממש? (לשוחרי הידע

יש לך מידע מעניין? צור קשר

השאירו פרטים

צרו קשר

074-7036009

א'-ה': 9:00-18:00

גבעת שאול 40 ירושלים

עשו לנו לייק

© כל הזכויות שמורות לנתיב מדיה

Created by Traffic365.co.il 2019

גלילה לראש העמוד