לוח שטיבל – נעים להכיר!

הידעתם?
יש כ – 623 שטיבלאך ברחבי הארץ.
ועכשיו יש אחד נוסף והוא שלנו 😉 
גאים להציג בפניכם את לוח שטיבל.

אז, מהו "שטיבל" בקצרה ממש? (לשוחרי הידע שביננו…)
שטיבל הוא כינוי לבית כנסת קטן יחסית המשמש לתפילה, ללימוד תורה וכמקום מפגש לקהילה. השטיבל משמש גם לכינוסים, לסעודות שבת וחג ולמקום מפגש תרבותי וחברתי לחברי הקהילה.
כיום, שטיבלאך הם כינוי לבתי כנסת בהם מרוכזים מספר חדרים למנייני תפילה. מטרתם של השטיבלאך היא לאפשר מקום תפילה מקביל פנים ובאווירה יותר משוחררת. 

ומהו לוח שטיבל? (לשוחרי המדיה שביננו…)
שטיבל הינו לוח פרסום שבועי ארצי המוביל ביותר במגזר החרדי.
מלבד הפרסומים השונים של חברות שונות במשק, עמותות ועסקים פרטיים, הלוח מכיל תכנים שונים ומגוונים היוצרים ענין רב ומגבירים את החשיפה.

למה בעצם פיתחנו מוצר כזה?
כחברה ותיקה בתחום ההפצה והדבקת המודעות בציבור החרדי, זיהינו את הצורך במדיה רחבת היקף שתנגיש למפרסם את פוטנציאל הפרסום האדיר הטמון בבתי כנסיות ובשטיבלאך.
וכשאיש פרסום מזהה צורך אצל הצרכן, הוא דואג למלא אותו…
היתרון המרכזי למפרסם בלוח זה הוא 'כח הקניה' המרוכז של מפרסמים רבים שבאמצעותו ניתן להגיע לפריסה רחבה ביותר בעלות פחותה משמעותית.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר בעמוד הלוח באתר – לוח שטיבל

מי אנחנו

'נתיב מדיה' הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

פרסום שלטי חוצות מחירים

פרסום שלטי חוצות מחירים בזמן קורונה גם בזמן קורונה ואולי דווקא בזמן הזה, עולם הפרסום הפך לכתובת הכמעט יחידה (במרחק 2 מטר) להעביר מידע פרסומי

פרסום במצב חירום – פוסט קורונה

בזמן שרבבות עמ"י נשארו בבתים, שומרים על בריאותם. אנחנו #בנתיב_מדיה לא ישבנו בחיבוק ידיים (טוב, תכלס אלו היו ההנחיות 😉) ולקחנו חלק חשוב בפעילות ההסברה של משרד הבריאות ושל

מתנת חיים

בלב קרוע ומורתח דואבים וכואבים את לכתו בטרם עת של הרב הבר עתיר הזכויות מהקורונה הארורה. תודה על הזכות האדירה שנפלה בחלקנו להיות שותפים במפעל

יש לך מידע מעניין? צור קשר

השאירו פרטים

צרו קשר

074-7036009

א'-ה': 9:00-18:00

גבעת שאול 40 ירושלים

עשו לנו לייק

© כל הזכויות שמורות לנתיב מדיה

Created by Traffic365.co.il 2019

גלילה לראש העמוד