פרסום במצב חירום – פוסט קורונה

בזמן שרבבות עמ"י נשארו בבתים, שומרים על בריאותם.

אנחנו #בנתיב_מדיה לא ישבנו בחיבוק ידיים (טוב, תכלס אלו היו ההנחיות 😉) ולקחנו חלק חשוב בפעילות ההסברה של משרד הבריאות ושל רשויות מקומיות שונות.

במצב חירום כשאפשרויות הפרסום מצומצמות כל כךנקטנו בפלטפורמות פרסום של דיוור ישיר בתיבות דואר, תלי דלת, הדבקת מודעות בבניינים ואף כרוזים שפטרלו והביאו את דבר "הקורונה" לציבור.
ע"י שימוש בפלטפורמות פרסום אלו (ועוד..) ניתן להגיע באופן פיזי ממש ישירות אל הלקוח, וזה מהווה פתרון בהנגשת חומרים ובטח בעיתות משבר וחירום.

חמושים באישור עבודה רשמי של משרד הבריאות התהלכו צוותי ההפצה של #נתיב_מדיה לאורכה ולרוחבה של הארץ והגיעו לכל אזור ובו ישוב חרדי על מנת להנגיש לציבור את חומרי ההסברה הכל כך חשובים למניעת התפשטות הקורונה.

כולנו תקווה שמעתה ואילך נפיץ רק בשורות טובות 
ובבריאות תמיד!

מי אנחנו

'נתיב מדיה' הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

פרסום שלטי חוצות מחירים

פרסום שלטי חוצות מחירים בזמן קורונה גם בזמן קורונה ואולי דווקא בזמן הזה, עולם הפרסום הפך לכתובת הכמעט יחידה (במרחק 2 מטר) להעביר מידע פרסומי

מתנת חיים

בלב קרוע ומורתח דואבים וכואבים את לכתו בטרם עת של הרב הבר עתיר הזכויות מהקורונה הארורה. תודה על הזכות האדירה שנפלה בחלקנו להיות שותפים במפעל

יש לך מידע מעניין? צור קשר

השאירו פרטים

צרו קשר

074-7036009

א'-ה': 9:00-18:00

גבעת שאול 40 ירושלים

עשו לנו לייק

© כל הזכויות שמורות לנתיב מדיה

Created by Traffic365.co.il 2019

גלילה לראש העמוד