תמונת משרד

מי אנחנו

‘נתיב מדיה’ הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות.

מאז תחילת פעילותנו בשנת 2005 ביצענו פרויקטים והפקות שונות לאלפי לקוחות מרוצים. לאורך השנים צברנו מוניטין רב, והוכחנו מקצוענות, איכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, כפי שרק אנו יודעים להעניק ללקוחותינו.

אנו מאמינים שפרסום, שיווק וקידום מכירות דורשים ניהול כולל ופיקוח מקצועי הדוק.

אין צורך שהפרסום שלכם יעבור לאינספור גורמי ביצוע, יתפזר ויאבד את האפקטיביות שלו בעיקולי הדרך. לכן, אנו מציעים לכם את כל שירותי הפרסום תחת קורת גג אחת ואת כל מה שאתם זקוקים לו בדרך.

בין לקוחותינו נמנים עמותות וארגונים שונים, חברות מובילות במשק הישראלי, גופים מסחריים גדולים ולקוחות פרטיים מכל התחומים והמגזרים.

‘נתיב מדיה’ הינה הפתרון האולטימטיבי לכל שירותי הפרסום, השיווק וקידום המכירות. 

תחת קורת גג אחת אנו ננהל עבורכם את כל הליכי הפרסום והמיתוג, השיווק, קידום מכירות, כנסים ואירועים, הפקות דפוס והפצת כל חומר פרסומי.

שירותי ‘נתיב מדיה’ ניתנים בכל מקום בארץ, תוך התמחות במגזר הדתי בכלל ובמגזר החרדי בפרט.

אם הגעתם לאתר של ‘נתיב מדיה’ עשיתם כבר מחצית מהדרך בדרך ללקוחות שלכם! ההצלחה כעת בידיים שלכם!

אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!

בנתיב מדיה תיהנו משירות אישי, מקצועי, מסור ואדיב במיוחד באווירה ביתית, מחיר אטרקטיבי ותנאי תשלום נוחים, והכי חשוב – עבודה בסטנדרט הגבוה ביותר בתחום!

נעים להכיר!

את דרכי התחלתי בעולם הפרסום בתחום ההפצה של חומרים פרסומיים, במהלך השנים נחשפתי היטב לעולם השיווק החרדי ולאפיקי הפרסום הייחודיים והאפקטיביים בו והתמחיתי בין היתר בהדבקת מודעות, הפצה לבתי כנסת והפצה ישירה וממוקדת של עלונים ופרסומים בכל הערוצים הקיימים.

אחת הדילמות הקשות עמן מתמודד כל מפרסם במגזר, היא השאלה המכרעת כיצד לחלק את עוגת הפרסום ומהי הדרך האפקטיבית ביותר להשגת החשיפה המקסימלית. לרשותו עומדים אינספור בעלי מקצוע: משרדי פרסום, יועצי שיווק ומכירות, אנשי קריאטיב וקופירייטרים, יועצי תקשורת ויח”צנים, עיתונים, רדיו ושלל אמצעי מדיה שונים.

כדי שהמפרסם לא יאבד את עצמו בסבך ההצעות השונות, הדרך הטובה ביותר היא למצוא גוף-על שיפקח וינהל את כל פעילויות הפרסום בכל מגוון הערוצים האפשריים.

 

בזכות ניסיוני רב השנים רקמתי מערכת קשרים ענפה עם כל הענפים האפשריים, החל משלב בניית הרעיון לשיווק ולפרסום ועד שהמסר מגיע אל הלקוח שבקצה.

את ‘נתיב מדיה’ הקמתי בשנת 2005 מתוך אמונה שזו המטרייה המקצועית היעילה ביותר שתשמור על האינטרסים שלכם מול גשם ההצעות שמסביב ותדע לנווט לכם את הדרך אל ההצלחה.

אני דוגל בשירות אישי ומסור בדיוק כפי שאתם דוגלים בפרסום ממוקד ויעיל.
לפיכך אני מאמין שהצלחת קמפיין ללקוח – היא ההצלחה שלי!

 

לשירותכם תמיד, נתי קרויזר.