דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלידפוס דיגיטלי בעולם החדש – עולה על כל דמיון

מאז שפרץ דפוס דיגיטל לחיינו, הם השתנו לבלי הכר והוא תומך גם במוצרי התקשורת וטלמוניקציה הקיימים היום בקרב אנשים פרטיים וגם בחברות. הוא מייצג את כל המאפיינים של הטכנולוגיה הגבוהה הקיימת היום בכל תחום של שיווק ופרסום וכמו שיש פרסום ושיווק דיגיטלי כך יש דפוס דיגיטלי שמיישר קו עם הקצב, המהירות, הזמינות והנגישות לכל אחד, כולל פלפונים.                                                 .

דפוס דיגיטלי הוא חסר מגבלות כמו שיש בדפוס האופסט. אין בעיה של הפרדת צבעים, אין תהליכים ארוכי טווח, הוא יכול להשתלט על כל הזמנת הדפסה של כל דבר במהירות ובדיוק רב, הן ברמת כמות והן ברמת איכות או יצירת תוצרים מורכבים כמו קטלוגים, פוסטרים, לוח שנה, שלטים לפרסום חוצות ועוד. זה היה רק עניין של זמן עד שפותחו תוכנות להדפסה שחברו לניצול חוכמת המחשבים והיום השימוש בדפוס דיגיטלי עולה על כל דמיון, דרישה ובקשה.

איכות, גמר, כמויות – הכל בלחיצת כפתור

בעבר כדי להזמין תוצרי דפוס מורכבים כמו למשל קטלוג, נדרש זמן רב להכנתו ותהליכי הדפוס היו ארוכים. גם האיכות הכי גבוהה אליה הגיעו, לא הגיעה לאיכות של דפוס דיגיטל היום. גם מבחינת הגימור של המוצרים, חדות ההדפסה, איכויות הצבע ועוד אין מה להשוות בכלל את האיכות, הרמה והגימור.

השימוש בטכניקת הגלופות של דפוס האופסט, כבר פוחת עם הזמן, לנוכח התוצאות המרשימות והמהירות של הדפוס הדיגיטלי. דפוס דיגיטל יכול לתת פתרונות שהאופסט לא יכול לתת כמו למשל הדפסה של כמויות קטנות, איכות גבוהה של שלטים, שימוש במגוון עצום של צבעים והדפסה מהירה בלי שלבים שנעשים בשיטת האופסט כמו הפרדת צבעים ועוד.

דפוס דיגיטלי במחיר אטרקטיבי

פעם אם רצית להדפיס 100 ספרים למשל המחיר של הכנת הגלופה היה עולה יותר מההדפסה. היום לא עובדים עם גלופות ולכן המחיר של הדפסת 100 ספרים או 1000 ספרים קשור לכמות ולא להכנת הגלופה. עלות של גלופות מייצרת מאוד את כל תהליך ההדפסה וזה לא קיים בדפוס דיגיטלי. עובדים עם תוכנות מחשב והכול נעשה במחשב.

בסופו של דבר זה גם מודפס ברמה יותר גבוהה, גם בזמן יותר קצר וגם באיכות יותר טובה.

דבר נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא עניין התיקונים. אין כמעט תוצר דפוס שלא עובר תיקונים בדפוס אופסט זה לוקח הרבה זמן, בדפוס דיגיטלי, פשוט מתקנים באמצעות המחשב. הכי קל, הכי מדויק והכי מהיר.

דפוס דיגיטלי הוא העולם החדש שמזמין אתכם לנצל את הטכנולוגיות המתקדמות לטובת העסק שלכם או לצרכים פרטיים. אתם תקבלו איכות של דיגיטל, רמה של תוכנת מחשב והדפסה מדויקת. והכי חשוב- צבעים טבעיים וגימור מושלם.

אתם יכולים לתכנן לוח שנה, שלטים, קטלוג או כל מוצר מורכב אחר ולהיות בטוחים שבעידן הזה לא תצטרכו לחכות הרבה זמן עד שתיהנו מהתוצאות.