הדבקת מודעות

הדבר החשוב ביותר עבורך כמפרסם, הוא לגעת בלקוח, ולהגיע אל המקום הכי קרוב אליו. מסיבה זו, אחת הדרכים המרכזיות כדי להגיע ללקוח הדתי והחרדי הוא באמצעות לוחות המודעות, הדבקת מודעות רחוב, בתי הכנסת או תיבת הדואר בביתו. ב’נתיב מדיה’ אנו מתמחים בהפצת הפרסום לנקודות הללו בדיוק.

מודעות רחוב

אם המטרה שלכם, וזו אכן צריכה להיות המטרה שלכם, היא להביא את המסרים שלכם בצורה הנכונה ואל קהל היעד המתאים, הרי שאם אתם פונים למגזר החרדי והדתי, הדבקת מודעות רחוב היא שיטת הפרסום הטובה והיעילה ביותר עבורכם. מהן מודעת רחוב, מה הם העקרונות שעל פיהם יש לתכנן מודעת רחוב ומה הופך את מודעות הרחוב לשיטת הפרסום היעילה ביותר במגזר הדתי והחרדי? כל התשובות לכל השאלות, מהצוות המקצועי של חברת נתיב מדיה המתמחה בתכנון, עיצוב, הדפסה והפצה של מודעות רחוב.

פרסום בלוחות המודעות בריכוזים החרדיים, או בשמו הנפוץ יותר “פשקווילים”, הוא דרך הפרסום היעיל ביותר במגזר. אורך החיים של מודעת פרסום על גבי הלוח מאפשרת לכם חשיפה ממושכת יחסית, חוצה מגזרים, מתאימה לכלל האוכלוסייה, לכל גיל ולכל מה שתרצו לפרסם, תוך שימת דגש על בידול שיתפוס את מלוא תשומת הלב של עוברי האורח. ב’נתיב מדיה’ נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה כולל התאמת גודל ופורמט, עבור בניתוח מיקום הפעילות וקהל היעד וכלה בתיאום עם הרשויות, הדפסה ותליית המודעות.

מודעת רחוב
מודעות רחוב
הדבקת מודעות רחוב

הדבקת מודעות רחוב בבתי כנסת

פרסום בכניסה לבתי הכנסת בריכוזים החרדיים, הינה דרך אפקטיבית ומובילה במיוחד. פרסום זה ממוקד יותר אל הקהל הגברי. מיקום המודעות תורם ליצירת שיח בין המתפללים ומגביר את החשיפה והאפקטיביות של הפרסום שלכם. ב’נתיב מדיה’ נעניק לכם מענה פרסומי מלא, הכולל את כל השירותים הנדרשים – החל משלב בניית המודעה כולל התאמת גודל ופורמט, עבור בניתוח מיקום הפעילות וקהל היעד וכלה בתיאום עם בתי הכנסת, הדפסה ותליית המודעות.

שילוט בבתי כנסת
בתי כנסת
שילוט בבתי כנסת
שילוט בבתי כנסת

הדבקת מודעות רחוב - מודעות אבל

כמי שמכירים היטב את כל אמצעי הפרסום במגזר החרדי, ב’נתיב מדיה’ אנו מעניקים שירות מודעות רחוב אבל מלא הכולל ניסוח, עיצוב גרפי, הפקת דפוס ו הדבקת המודעות בתוך זמן קצר ביותר. השירות כולל מסירת מודעות ללקוח, הדבקה על לוחות המודעות, הדבקה בבית הנפטר ובכתובות מסוימות לפי בקשת המשפחה.

מודעת אבל
עיצוב מודעת אבל
מודעת אבל
מודעת אבל