עיריית בני ברק

חברת נתיב מדיה מבצעת פעילות רבה עבור עירית בני ברק במשך תקופה ארוכה מאוד כשאנו זוכים לשירות נפלא ומיוחד, למקצועיות ומענה מיטבי מושלם באופן ראוי לכל הערכה! הפעילות מתמקדת בתחום הפקות הדפוס ובתחום הדפסת מודעות והדבקתם ברחבי העיר. בשני התחומים גם יחד מבצעת החברה את עבודתה באופן ראוי לציון ולהערכה, עמידה בתנאי לחץ אדירים של שעות לא שעות, ערבי שבת וחג ומענה מיטבי ומהיר בכל שעה- לרבות שעות הלילה ותנאי שטח מורכבים.
אנו בטוחים כי החברה תיטיב לתת מענה מושלם לכל רשות ולכל ארגון גדול או חברה לה תידרש.

מועצה מקומית גבעת זאב

באנו בזאת להמליץ טוב קיבלנו שרות מושלם, הכולל פעילות קד"מ ומיתוגי מוצרים, הדפסת מודעות פרסום והפצה ב"נתיב מדיה" העבודה נעשית ביסודיות ובמקצועיות, תוך שימת לב ולקיחת אחריות עד אחרון הפרטים כדי שהעבודה תצא מושלמת. כמו כן, השירות יוצא מן הכלל, תמיד בחיוך ובאדיבות ללא מגבלות שעה וזמן. אין ספק שחברת "נתיב מדיה" הינה המקום הנכון ביותר עבור עסקים ואנשים פרטיים הצורכים שירותי פרסום שיווק וקד"מ. מודים לכם על שירותכם המסור והאמון שאפשרתם לנו לרכוש בכם.

נתיב פיתוח נדלן

שמחים אנו לבוא ולהמליץ בטוב כלקוחות קבועים של חברת "נתיב מדיה" ! במהלך 30 שנות עשיה, יזמות ובניה ברחבי הארץ נצרכנו כעסק להסתייע פעמים רבות בשירותי פרסום ושיווק במגוון תחומים ורכשנו ניסיון מול ספקים וחברות שונות. הננו לומר בזאת ובבטחה ש"נתיב מדיה" הינה החברה המקצועית בעלת תודעת השירות הגבוה ביותר שיצא לנו לעבוד מולה בתחום. ב"נתיב מדיה" העבודה נעשית ביסודיות ובמקצועיות, תוך שימת לב ולקיחת אחריות עד אחרון הפרטים כדי שהעבודה תצא מושלמת. כמו כן, השירות יוצא מן הכלל, תמיד בחיוך ובאדיבות! אין ספק שחברת "נתיב מדיה" הינה המקום הנכון ביותר עבור עסקים ואנשים פרטיים הצריכים שירותי פרסום ושיווק.

אחיה

חברת נתיב מדיה ביצעה עבורנו עבודות פרסום, הפצה ויחסי ציבור. אנו ממליצים על נתיב מדיה כחברה אמינה, אשר הביאה תוצאות מצויינות לשביעות רצוננו. איחולינו להצלחה.

איחוד הצלה

נתיב מדיה היו קשובים לכל בקשה ושאלה בכל שעות היום והלילה. בסיום העבודה ובמהלכה קבלנו דוחות מצולמים על העבודה שבוצעה.

שחור ולבן

אנו ממליצים בכל לב לכל עסק הרוצה שכל תחום ההדבקה והפרסום יתנהל בצורה המקצועית, הרצינית, האחראית והטובה ביותר-להפקיד את העבודה בידיים של 'נתיב המדיה' אנו בטוחים כי הם ייטיבו לטפל ולהתמודד עם כל אתגר בצורה הטובה ביותר.

קמפוס שטראוס

חברת נתיב מדיה עובדת ביעילות ובמקצועיות עם שקיפות מלאה לאורך כל הדרך ומעניקה לנו שרות באדיבות ומסירות. החברה עוקבת אחר העבודה ודואגת לרווחתנו בכל תקופת העבודה, כגון במקרים שבהם היו מודעות נתלשו או הושחתו ע"י אנשים, חברת נתיב מדיה דאגה לתקן ולתלות מודעות חדשות.

משמרת השבת

כיף גדול לי להוציא מכתב המלצה על חברת נתיב מדיה בראשות נתי קרויזר היקר חברה זו היא הכתובת לכל פנייה או פתרון בכל תחום ההפצה תליית מודעות ופרסום. המעלה בחברה היא הזמינות, האמינות, הדיוק, והאחריות. ממש ממליץ בחום.

תיירות גוש עציון

מועצה אזורית גוש עציון עובדת מזה שנתיים עם חברת נתיב מדיה בכל הקשור חברת נתיב מדיה מספקת עבורנו את השירות הנ"ל תוך מענה מהיר ודיווח מפורט באופן שוטף. מתוך האמור לעיל, אנו ממליצים על חברת נתיב מדיה כחברה הפועלת מתוך מחויבות מלאה ואיכותית.

משכנתא אישית

נתיב מדיה באמצעות מנהלה תמיד התנהלה כחברה אחראית, מסודרת, מבקרת ומפקחת על עובדיה בשטח, הייתה תמיד זמינה לכל הארה/הערה. לא פעם נוכחנו לראות כי גם אם נתלשנו בחלק מהמקומות הדבקה נוספת בוצעה מבלי שנבקש. אנו כחברה מפרסמת נוח לנו מאוד לעבוד עם נתיב מדיה בשל שירותי הדפוס האיכותיים אותם אנו מקבלים בחבילת הפרסום. ומעל הכול שירות נפלא, אדיב, וזמין גם "לשעות הקטנות".

אורון תיירות

חברתנו עובדת באופן שוטף עם חברת "נתיב מדיה" של מר נתי קרויזר כבר מספר שנים. בעניין הדבקת מודעות פרסומיות של חברתנו. הנסיון השירות והיחס ברמה מאוד. הביצוע טוב ובאיכות גבוהה .עמידה בלו"ז . ממליצים מאוד.

פעמית סטור

אנו ממליצים על חברת נתיב מדיה והעומד בראשה נתי קרויזר נ"י כי הם החברה המקצועית ביותר להדפסה והדבקת מודעות: יחס אישי אדיב, מהיר ויעיל, מחיר הוגן, אחריות וביצוע מדויק. מעולם לא היה לנו תלונות ואת התגובות הרגשנו בקופה. ללא ספק אנו נמשיך להמליץ עליכם ולפרסם במדיה זו רק באמצעותכם.

אגודה אחת

השירות המקצועי, הנדיב והממוקד של "נתיב מדיה" – נתי קרויזר, יחד עם הלב והחיוך הצמודים, מלווים אותנו מאז תחילת הפצת העלון, ואנחנו בטוחים שגם בהמשך. כל מי שנדרש לעבודה מקצועית ואיכותית, לשירות אדיב ויעיל, ולעבודה מכל הלב ידע שיש לו כתובת לפנות אליה – "נתיב מדיה". אנחנו ממליצים בחום.

ארבעים תשעים

הקמפיינים אשר מנוהלים דרך חברת נתיב מדיה אפקטיביים ביותר. עבודתם המקצועית והמסורה נושאת פרי וזרם הפניות של לקוחות חדשים הזקוקים לשירותי – אופטיקה הנחשפים לפרסום הינו יוצא מן הכלל. אשר על כן הריני להמליץ בחום על חברת נתיב מדיה ושרותיה. בטוחני כי כל אשר יפנה אליהם יזכה למענה הולם הוגן ומקצועי.

מילר פוינט

לנתי היקר וכל צוות המשרד "נתיב מדיה" רב תודות וברכה עד בלי די על מתן השירות הנכון ומענה מושלם בניצוח הוגן על ביצוע הדבקת המודעות והפצת העלונים באמינות, מסירות, דיוק ועמידה בלו"ז. מן השמים תבורכו בכל מילי דמיטב.

ספרי הלכה

אני לקוח ומשתמש קבוע בשרותי "נתיב מדיה" ומרוצה מאד מהשירות האישי והאדיב, האיכות ויעילות העבודה הן בהדפסות מיוחדות עם גימור מושלם והן בהדבקת מודעות שונות בכל רחבי הארץ – ומעל הכל מהאמינות יוצאת הדופן. אי"ה אמשיך להשתמש בשירותיכם ואני ממליץ לכל אחד.

בגיר

"נתיב מדיה" מעניקה שרות אדיב, אחראי ומקצועי תוך הקפדה על עדכונים שוטפים מהשטח ומתן מענה מהיר בזמן אמת. אנו מברכים על עבודתינו המשותפת.

שיח השדה

הננו בזה להמליץ על חברת נתיב מדיה. אנו עובדים עם החברה הנל תקופה ארוכה ומאד מרוצים הן מהיחס והשרות וכמובן מהעבודה הנאמנה והדיוק בזמנים ועבודת הפרסום וההפצה שהם עושים באופן יוצא מן הכלל!

אורחות יושר

שיתוף הפעולה עם חברת נתיב מדיה הוכיח את עצמו מעל ומעבר. כחברה עם תודעת שרות ואמינות יוצאת דופן והמשוב הזורם מן השטח לאחר פעילותם, מדבר בעד עצמו ומוכיח כי מוצרינו אכן הגיעו ליעדם.

הסעות לביא

בין מכלול הדברים ושירותי הפרסום שייעץ לנו המליץ רבות על פרסום באמצעות שלטי חוצות ע"ג לוחות המודעות העירוניים ובבתי הכנסת. יש לציין שלבסוף זו הייתה הדרך היחידה שבה פרסמנו והסתבר שזו הייתה הדרך הנכונה. אין כל ספק כי ההמלצה שלו הייתה הטובה ביותר ונכונה ללא עוררין. כיום, אין ירושלמי שלא נחשף לקמפיין המתמשך בצבע אדום שזעק 44 ₪ לנתב"ג!!! על אלפי התגובות שקיבלנו חתום איש אחד: נתי קרויזר!

קלכלית

אנו מודים לכם מכל הלב ובזכותכם אנו ממשכים להפיץ ולפרסם באמצעי המדיה אלו. אבל בעיקר מוקירים לכם על הזמינות, שירותי הדפוס, האשראי הנדיב והמקצועיות.

טורקיז

חברתנו עובדת באופן שוטף עם חברת "נתיב מדיה" של מר נתי קרויזר כבר מספר שנים. בעניין הדבקת מודעות פרסומיות של חברתנו. הנסיון השירות והיחס ברמה מאוד. הביצוע טוב ובאיכות גבוהה. עמידה בלו"ז. ממלצים מאוד.

הורוביץ מכוניות

אני ממליץ מאוד על חברת נתיב מדיה, נתי נתן לי שירות מהיר מקצועי ויעיל, הפרסום הגיב חזק, היו פניות ועסקאות מיידיות לאחר הפרסום.

ישא ברכה

מאז שגילינו את חברת נתיב מדיה התברר שיש מי שיודע להתנהל בשוק זה תוך ביצוע עבודה טובה איכותית ומקצועית. מי שלא התנסה בהתנהלות של שוק הפרוץ הנ"ל, לעולם לא יבין את הערך המוסף של השירות המסופק ע"י נתיב מדיה.

מכון עליה

ברצוננו להודות לכם ולעובדיכם המסורים, על עבודכתם המסורה והנאמנה בנאמנות גמורה, ויושר כפיים, ביום ובלילה, בקיץ ובחורף, ואף בסתיו ובאביב. בזכותם זכו לקוחות רבים ברכישת מקצוע תורני מכובד ומפרנס. אנו מודים לכם על שיתו"פ פורה, עבודה מוגמרת ומשתלמת, עבודה איכותית ומעולה. תקוותינו וברכתינו להמשך פורה, הצלחה ושפע בהכל ושבמהרה תתרחבו ותפרצו הלאה והלאה.

מתנת חיים

הנני בזאת להמליץ טוב על הר"ר נתי קרויזר הי"ו וצוותו על עבודה נפלאה, ביצוע אחראי ומדויק ועמידה מלאה בהתחייבויות ובלוחות הזמנים. היינו מלאי שביעות רצון מן התוצאות, והינם ראויים להערכה.

קווי נדלן

הנני להמליץ טוב עבור חברת נתיב הפצה והדבקה, ובמיוחד על העומד בראשה מר נתי קרויזר. שהוא עושה את העבודה בצורה יעילה מקצועית ומסודרת, מעולם לא היו לי תלונות עליו, הוא אחראי מסודר ומסור ביותר, ויש לסמוך עליו

גולן טלקום

חברת גולן טלקום מאז חדירתה למגזר החרדי בשנת 2014 עובדת עם חברת נתיב מדיה כזרוע שלה לפרסום חוצות במגזר החרדי. אנו ממליצים בחום על חברת נתיב מדיה כגוף מדיה והוצאה לפועל של פרסום במגזר החרדי.