פעולת ההדפסה היא פעולה אחת בתוך שרשרת של מהלכים משלב הרעיון ועד שלב הפתרון. חברת נתיב מדיה מציעה לכם שירות הפקות דפוס במסגרתו מלווים אתכם מומחי הפרסום והדפוס של החברה משלב גיבוש הרעיון, התכנון, גיבוש המסרים והקריאייטיב ועד שלב הביצוע ,החשיפה, ההפצה והצגת האלמנטים המודפסים בפני קהל היעד המתאים. מה כולל השירות, מהם היתרונות של נתיב מדיה ולמה אתם צריכים לדאוג לאורך התהליך? על כך בשורות הבאות.

מה כולל שירות הפקות דפוס ולמי הוא מתאים?

מוצרי דפוס משמשים בתי עסק לאורך כל שרשרת הערך שלהם, החל מניירת משרדית, כרטיסי ביקור ומעטפות, דרך חומרים שיווקיים ללקוחות, תערוכות ואירועים וכלה במוצרי דפוס, שלטי חוצות, מודעות רחוב ועוד. בחברות מבוססות פועלות בדרך כלל מחלקות שיווק שלוקחות על אחריותן נתח חשוב ומרכזי בתהליך של הפקות דפוס ובמיוחד שלב גיבוש הרעיון, המסרים השיווקיים והקריאייטיב, לעיתים בסיוע גורמי חוץ מקצועיים. עסקים קטנים ובינוניים, לעומת זאת, צריכים לעשות את העבודה בעצמם ופעמים רבות זה עלול להביא לאי הצלחה של קמפיינים שלמים לאור חוסר הידע וההיכרות של אותם עסקים עם עולם הפרסום והשיווק.

שירות הפקות דפוס של נתיב מדיה הוא שירות המספק לעסק שלך את כל רכיבי התהליך, משלב הרעיון ועד שלב היישום ובכלל זה סיוע בגיבוש וביצוע פיין טיונינג של המסרים השיווקיים, גיבוש הקריאייטיב והפורמט, ביצוע כל עבודות הדפוס הנדרשות והפצה, תלייה, מסירה ו/או חלוקה של דברי הדפוס לקהל היעד..

הפקות דפוס

מהם היתרונות של נתיב מדיה?

חברת נתיב מדיה היא לא בית דפוס, אלא חברת פרסום המספקת שלל פתרונות שיווק של כל רכיבי הפרסום ובכלל זה גם עבודות הדפוס. בחברה מועסקים צוותים מקצועיים של אנשי פרסום, קריאייטיב, תוכן, גרפיקה, דפוס ואפילו מערך הפצה ארצי. את כל אותן היכולות שמחזיקות החברות הגדולות בתוך הארגון In-house, מעמידה לרשותכם נתיב מדיה עם כל המחויבות, המסירות והדבקות במטרה, הנדרשות להצלחה שלכם.

במסגרת שירות הפקות דפוס של נתיב מדיה, אנו מסייעים ללקוח בגיבוש סל של מוצרי דפוס וחומרי שיווק שישרתו אותו לאורך השנה ובשלל פעילויות השיווק והפרסום שהוא מנהל, ובכלל זה לוחות זמנים לביצוע ומרכיבי מפתח שיווקיים לכלל האירועים והצרכים השיווקיים של העסק. אחרי שנים של פעילות בתחום הפרסום והפקות הדפוס, יודעת נתיב מדיה שכללי וחוקי השיווק אינם פוסחים על אף עסק, גם ואולי בעיקר, אם הוא עסק קטן שאינו אוחז ביכולות הנדרשות להתמודד עם התחרות והשוק. זאת בדיוק הסיבה שבנינו עבורכם את השירות של הפקות דפוס ועטפנו אותו עם כל מרכיבי התהליך השיווקי מא’ ועד ת’ בכדי להעמיד לרשותכם פתרון אפקטיבי שמוכוון כל כולו ליצירת אימפקט משמעותי על התוצאות העסקיות שלכם.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לספר לכם על השירות המקיף ועל האופן בו נוכל לסייע לכם לרוץ קדימה עם העסק.

הפקות דפוס בעולם הדיגיטלי – איכות, דיוק, עיצוב

גם בעולם הדיגיטלי של היום ובעיקר בציבור החרדי, ישנה דרישה גבוהה לסוגים שונים של הפקות דפוס. זה יכול להיות ספר מבית מדרשו של רב, מגזין בענייני דיומא המיועד לציבור החרדי. חוברות, עלונים פרסומיים, פרוספקטים  ועוד. הדרך להגיע לאנשים דרך הפקות דפוס, היא הדרך הישנה והטובה אליה מתחבר ציבור רב, אשר מקבל באמצעותה את המידע הדרוש לו.

מאז מהפכת הדפוס הדיגיטלי, חלו שינויים רבים בעולם הדפוס בארץ. תהליכים התקצרו וגם מחירי ההדפסה ירדו בהתאם. אם פעם היו אומרים “הפרדת צבעים” ויודעים שזה גם תהליך יקר וגם ממושך, היום הכל נעשה בצורה דיגיטלית באמצעות מחשב ואין פשוט ומהיר מזה.

הקצב של החיים המודרניים היום ושל העסקים והחברות הזקוקים להפקות דפוס הוא מהיר. הוא מהיום להיום. הטכנולוגיה המתקדמת הזמינה של בתי דפוס משוכללים כמו שלנו, יודעת כיצד לנצל אותה לטובת הלקוח. להפיק כל מוצר דפוס במינימום זמן ובאיכות הכי גבוהה הקיימת.

היה היה אופסט

עד המצאת הדפוס הדיגיטלי היה מה שנקרא “דפוס אופסט”. זו הייתה השיטה המסורתית לעבודות הדפוס. התהליך היה מכני ונמשך הרבה זמן. אין ספק כי תהליך כזה ארוך ומסורבל, אינו מתאים לדרישות של הפקות דפוס, כשהקצב הוא מהיר ותזזיתי. היום הכול נעשה מהר. מדפיסים בבוקר פליירים ומחלקים בערב. מוציאים קטלוג בכמה ימים. אנשים שכחו כמה זמן הם היו מחכים לעבודות דפוס היום הכול נעשה במהירות ובאיכות.

יחד עם זאת חשוב לומר כי למרות האמצעים הדיגיטליים המתקדמים, יש חשיבות רבה לאנשי מקצוע בדפוס כדי שהפקת הדפוס תצא לשביעות רצונו של הלקוח ובזה אנו משקיעים מאמצים רבים, תוך שיתוף פעולה ותיאום עם כל לקוח.

הפקות דפוס על מגוון חומרים

הפקות דפוס דיגיטלי מאפשרות לבצע עבודות דפוס על חומרים שונים  כמו בד, פלסטיק, שמשוניות, רולאפים ועוד. בגלל שמדובר בתהליך קצר, אפשר גם להזמין הפקות דפוס בכמויות קטנות וגם לשנות את ההפקה באמצע, הרי בסופו של דבר מדובר בהזנה של נתונים חדשים למחשב.

הפקות דפוס מתבצעות היום באופן מידי. תוכנן מוזן למחשב, מגדירים לו את סוג הנייר והוא מדפיס. הוא  מתאים להדפסה על פולדרים, כרטיסי ביקור, מדבקות, מוצרים לעיטוף רכבים, שלטים ועוד. הוא מאפשר לכל חברה לנצל כמה שיותר את הזמינות והמהירות לבצע הפקות דפוס גם דחופות.

אנו מדפיסים על רולאפים, מגנטים, שמשוניות, קאפות, מדבקות ועוד

אפשרויות הדפוס הדיגיטלי, מאפשרות להדפיס היום עיצובים מיוחדים במינם שבעבר היה אורך הרבה זמן רק לצורך הכנתם לדפוס. כך תוכלו לפנות אל קהלי היעד שלהם עם הפקות דפוס מרשימות שיעידו גם על הרמה והאיכות שלכם.

אנו מקפידים על דיוק, עמידה בזמנים ומפיקים כל פרויקט קטן וגדול, תוך ליווי צמוד והקשבה לרצונות של כל לקוח.