הקורונה והשיווק הדיגיטלי

האינטרנט וכל העולם הדיגיטלי לא נולדו עכשיו. אך הם בהחלט קבלו תנופה רבה ומשמעותית עם פרוץ הקורונה לחיים שלנו. הקורונה הביאה אלינו את הסגרים, את הבידודים ואת הרצון של אנשים רבים פשוט לשבת בבית. אז אנחנו כבר ממש לא במצב שהיינו בו לפני שנתיים אשר בו אנשים פשוט לא יצאו מפתח הבית. אם זה בגלל הפחד מפני אימת הקורונה ואם זה בגלל בידוד מאולץ שנכפה עליהם. זו בדיוק הסיבה שיצרה את התנופה המשמעותית בכל מה שקשור לשיווק שהפך להיות דיגיטלי.

אנשים שנאלצו להישאר בבית עדיין נזקקו למוצרים שונים ולשירותים מגוונים. הדרך הכי יעילה לקבל את כל אלו עברה למדיה המקוונת.

כך נשארים בכותרות

אז הבנתם עד כמה יחשוב שכל בית עסק וכל מי שמציע שירות כלשהו, יהיה זמין באינטרנט ויהיה קל למצוא אותו כאשר מחפשים שירות כלשהו או מוצר כלשהו אשר אותו משווק אותו בעל עסק.

אז לרוב יש היום לכל עסק ולכל נותן שירות אתר באינטרנט. הבעיה היא שלא כל אתר אינטרנט הוא אתר שמגיע לחשיפה בפני הלקוחות הפוטנציאליים שאמורים לחפש את השירות שהוא מציע. הסיבה לכך היא פשוטה. יש היום בכל תחום שירות ולכל מוצר כמעט עשרות אם לא מאוות אתרי אינטרנט המציעים אותם לרווחת הציבור.

כאשר לקוח מקליד את הבקשה שלו בשורת החיפוש של גוגל, גוגל יעלה עמוד עם תוצאות אשר ממנו על פי רוב אנחנו נבחר את הראשון, השני, מקסימום השלישי. האם מישהו מאתנו בדק פעם בסוף הרשימה של הדף ראשון, כמה עמודים נוספים יש בגוגל על אותו נושא? אז זהו… זה כל העניין. ייתכן מאוד שהאתר שלכם עולה איפשהו בדף העשרים  או הדף השלושים או אולי אפילו בדף השני או השלישי. הבעיה היא שאף אחד לא טורח לבדוק מה מסתתר בדפים האחוריים.

המקצוענים שעושים את העבודה

אז השאיפה היא להביא את האתר לדף הראשון. זה למעשה אתגר של כל אתר ועוד יותר של כל מקדם אתר. כי את קידום האתר אתם בדרך כלל לא עושים לבד. גם אם ניסיתם לעשות לבד אתם כבר מבינים מן הסתם שאלו נעליים גדולות מידי עבורכם. זאת כי שירותי קידום אתרים הם שירותים שיכולים להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע שמכירים היטב את התחום והם יודעים איך וכיצד לעשות את הדבר בצורה הכי נכונה והכי מתאימה לכללים של גוגל.

מעבר לכך חשוב שתשימו לב לכך שברגע שאתם מפקידים את העבודה הקשה של קידום האתר בידיים מקצועיות אתם נעשים פנויים הרבה יותר לקידום העסק בעצמו. שזה אומר עבודה יעילה יותר מול העובדים שלכם, יחס עקבי יותר ללקוחות שלכם ובאופן כללי השקעה נכונה בעסק שרק תעשה אתו טוב.

צריכים פרסום לעסק? צרו קשר עם הצוות המקצועי של נתיב מדיה: 074-7035009