הידעתם?
יש כ – 623 שטיבלאך ברחבי הארץ.
ועכשיו יש אחד נוסף והוא שלנו 😉 
גאים להציג בפניכם את לוח שטיבל.

אז, מהו “שטיבל” בקצרה ממש? (לשוחרי הידע שביננו…)
שטיבל הוא כינוי לבית כנסת קטן יחסית המשמש לתפילה, ללימוד תורה וכמקום מפגש לקהילה. השטיבל משמש גם לכינוסים, לסעודות שבת וחג ולמקום מפגש תרבותי וחברתי לחברי הקהילה.
כיום, שטיבלאך הם כינוי לבתי כנסת בהם מרוכזים מספר חדרים למנייני תפילה. מטרתם של השטיבלאך היא לאפשר מקום תפילה מקביל פנים ובאווירה יותר משוחררת. 

ומהו לוח שטיבל? (לשוחרי המדיה שביננו…)
שטיבל הינו לוח פרסום שבועי ארצי המוביל ביותר במגזר החרדי.
מלבד הפרסומים השונים של חברות שונות במשק, עמותות ועסקים פרטיים, הלוח מכיל תכנים שונים ומגוונים היוצרים ענין רב ומגבירים את החשיפה.

למה בעצם פיתחנו מוצר כזה?
כחברה ותיקה בתחום ההפצה והדבקת המודעות בציבור החרדי, זיהינו את הצורך במדיה רחבת היקף שתנגיש למפרסם את פוטנציאל הפרסום האדיר הטמון בבתי כנסיות ובשטיבלאך.
וכשאיש פרסום מזהה צורך אצל הצרכן, הוא דואג למלא אותו…
היתרון המרכזי למפרסם בלוח זה הוא ‘כח הקניה’ המרוכז של מפרסמים רבים שבאמצעותו ניתן להגיע לפריסה רחבה ביותר בעלות פחותה משמעותית.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר בעמוד הלוח באתר – לוח שטיבל

מי אנחנו

‘נתיב מדיה’ הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

הקורונה והשיווק הדיגיטלי

האינטרנט וכל העולם הדיגיטלי לא נולדו עכשיו. אך הם בהחלט קבלו תנופה רבה ומשמעותית עם פרוץ הקורונה לחיים שלנו. הקורונה הביאה אלינו את הסגרים, את

יש לך מידע מעניין? צור קשר