עיצוב מודעת אבל
עיצוב מודעת אבל

כל מה שצריך לדעת על עיצוב מודעת אבל

המשימה של עיצוב מודעת אבל היא לא פשוטה לביצוע. לא כי היא מורכבת במיוחד, אלא בשל ההקשר שבמסגרתו היא מתבצעת. כשאתם זקוקים לשירות כזה, עליכם למצוא את החברה האמינה והמקצועית ביותר, זו שתבצע את המלאכה בצורה מדויקת, יעילה ומהירה ותאפשר לכם להתעסק בעיקר. כזו היא חברת “נתיב מדיה”, שמעניקה שירותי עיצוב, הדפסה והפצה רבים, לרבות של מודעות אבל.

מהי מודעת אבל?

מודעת אבל היא מודעה שבאמצעותה ניתן להודיע לציבור על מותו של אדם. בדרך כלל, המודעה מודפסת ומופצת באזור מגוריו של המנוח, ולעתים גם באזורים נוספים בהם עבד ופעל. עיצוב מודעת אבל הוא בדרך כלל אחיד – דף לבן בצורת מלבן, עליו כיתוב שחור וכן מסגרת שחורה. נעשה שימוש במודעה בגופנים ספציפיים, בגדלים שמשתנים לאורך המודעה באופן אחיד וקבוע. נוסף על מודעות האבל המודפסות, שנעשה בהן שימוש עד היום, במקרים רבים מפורסמות מודעות כאלה גם בעיתונות היומית וכיום, גם באתרי האינטרנט ובמדיות החברתיות השונות.

עיצוב מודעת אבל – מה צריך להופיע בה?

למודעות האבל יש בדרך כלל נוסח אחיד שבמרבית המקרים לא חורגים ממנו. יש כמה אפשרויות נפוצות, מתוכן בדרך כלל בוחרים בני המשפחה את זו המועדפת עליהם. במקרים רבים, מועברת הבחירה לאיש המקצוע אשר מנסח ומעצב את המודעה. לאחר ההצהרה על מות האדם, לדוגמה על ידי המילים “בצער רב וביגון קודר…” וכד’, מופיעים פרטי הנפטר, לרבות שמו המלא, שם הנעורים כאשר מדובר באישה שהתחתנה, שם האם ועוד; פרטי ההלוויה; וכן פרטי השבעה, כולל כתובת הבית.

הפצה – חלק בלתי נפרד מהשירות

כאשר אתם פונים לחברה מקצועית לצורך עיצוב והדפסת מודעות אבל, חשוב שתבדקו האם אותה חברה מספקת גם שירותי הפצה. אמנם ניתן לדאוג להפצה בנפרד, אולם אם כבר שוכרים את שירותיה של חברה חיצונית על מנת להדפיס את המודעה, כדאי לשכור את שירותיה גם לצורך הפצה. מדוע? בעיקר על מנת להקל על עצמכם. אם אתם זקוקים להדפסה של מודעת אבל, ככל הנראה כדאי שתנסו לצמצם את ההתעסקויות הנלוות למינימום, על מנת שתוכלו להעניק לעצמכם זמן להתמודד ולהתעסק במהות. שכירת שירותי עיצוב, הדפסה והפצה מאותה חברה מאפשרת לכם להיפטר מכמה שיותר חובות בשיחת טלפון אחת, ולהתפנות לעניינים אחרים וחשובים יותר.

ברוח זו, חשוב לפנות מלכתחילה לחברה שמבינה את רגישות הנושא ופועלת בהתאם. חברה מקצועית כמו “נתיב מדיה”, שצברה לאורך השנים ניסיון רב בתחום, יודעת בדיוק כיצד להעניק לכם את השירות שאתם הכי צריכים באותו רגע; שירות יעיל וגמיש, שמצריך מכם את המינימום האפשרי. אפילו בנושא התשלום מפגינה החברה גמישות מרבית ומאפשרת לכם לשלם גם מרחוק. בשיחת טלפון אחת, קצרה ומהירה, תוכלו לסגור את הנושא ולסמן וי על הסוגייה הזו.

מי אנחנו

‘נתיב מדיה’ הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

הקורונה והשיווק הדיגיטלי

האינטרנט וכל העולם הדיגיטלי לא נולדו עכשיו. אך הם בהחלט קבלו תנופה רבה ומשמעותית עם פרוץ הקורונה לחיים שלנו. הקורונה הביאה אלינו את הסגרים, את

יש לך מידע מעניין? צור קשר