פורמט מודעת אבל
פורמט מודעת אבל

מה כולל פורמט מודעת אבל? 

כאשר מדובר בהכנה ובהפצה של מודעות אבל, משימה שיש להתמודד איתה ברגעים הכי לא פשוטים, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עובדים עם הטובים ביותר. “נתיב מדיה” עומדת לרשותכם ברגישות ובמקצועיות גם בעת משבר, כדי להקל עליכם ככל האפשר בעת מצוקה. 

מודעות אבל  לשם מה? 

מודעת אבל היא למעשה מודעת רחוב, אשר על פי המסורת היהודית מופצת באזור הקהילה שבה התגורר אדם שנפטר; כלומר באזור ביתו, מקום עבודתו וכד’. מטרתה של מודעת האבל היא להודיע על מותו של המנוח ועל פרטי ההלוויה והשבעה, על מנת שכל המעוניינים יוכלו להגיע לנחם. 

על אף שבשנת 2020 ניתן להעביר במהירות ובקלות הודעות שכאלה, אנחנו רואים שמודעות האבל עדיין נפוצות מאוד ובמרבית המקרים נעשה בהן שימוש. ראשית, משום שלא כולם מחוברים לאמצעי התקשורת המקוונים; שכנים מבוגרים, לדוגמה, עדיין זקוקים למודעות האבל על מנת להגיע ולהתעדכן. בנוסף, קיומו של פורמט מודעת אבל קבוע, כפי שנכתוב בהמשך, מקל מאוד על אנשים שמתמודדים עם מוות של אדם קרוב ומאפשר להודיע על פטירתו תוך התעסקות מינימלית. היום, אנחנו יכולים לראות שלעתים צילומים של מודעות האבל עולים לרשתות החברתיות ומשמשים, גם בעידן הטכנולוגי, לצורך ההודעה. 

פורמט מודעת אבל אחיד 

כאמור, במרבית המקרים אנחנו רואים מודעות אבל אחידות שנראות דומות מאוד זו לזו; זאת משום שקיים פורמט מודעת אבל אחיד, הן מבחינה תוכנית והן מבחינה ויזואלית. מבחינה חזותית, מודעת אבל מכילה כיתוב שחור על גבי רקע לבן, וגופן קבוע בגדלים משתנים בהתאם לחלק הרלוונטי במודעה. 

תוכן המודעה מכיל ניסוחים קבועים המבטאים אבל, כמו “ברוך דיין האמת”, “בצער רב וביגון קודר” וכד’. כמו כן, מכילה המודעה את פרטיו של הנפטר. הפרטים הבסיסיים ביותר הם שמו, שם משפחתו ושם הילדות אם ישנו, ואליהם עשויים להתווסף פרטים נוספים: שם אימו ואביו של המנוח, ולעתים גם של בני משפחה נוספים; תארים כמו ד”ר, פרופ’ ודומיהם; ייחוס משפחתי חשוב, וכד’. בנוסף, מכילה המודעה את פרטי ההלוויה וכן את פרטי השבעה. 

שירות הפצה  כדי שתוכלו להיות רגועים 

לאחר שההודעה מוכנה, יש להדפיס אותה וכמובן, להפיץ אותה על ידי הדבקתה באזורים הרלוונטיים. על מנת להקל ככל האפשר על מי שאיבדו זה עתה את יקירם, בדרך כלל חברות אשר מעצבות ומדפיסות מודעות אבל מעניקות גם שירותי הפצה. כך אנשים אשר שרויים באבל יכולים להפנות את תשומת לבם למה שחשוב באמת, ולהימנע מההתעסקות הלוגיסטית. 

כשזה מגיע למודעות אבל, “נתיב מדיה” היא ללא ספק החברה שכדאי לפנות אליה. רגישות לרגעי המצוקה של הלקוחות היא נר לרגליהם של עובדי החברה, אשר יעשו הכל כדי להקל עליכם ועל מנת להעניק לכם שירות מיידי, שכולל כמה שפחות שאלות והתעסקות מצדכם. 

מי אנחנו

‘נתיב מדיה’ הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

הקורונה והשיווק הדיגיטלי

האינטרנט וכל העולם הדיגיטלי לא נולדו עכשיו. אך הם בהחלט קבלו תנופה רבה ומשמעותית עם פרוץ הקורונה לחיים שלנו. הקורונה הביאה אלינו את הסגרים, את

יש לך מידע מעניין? צור קשר