פרסום שלטי חוצות מחירים
פרסום שלטי חוצות מחירים

פרסום שלטי חוצות מחירים בזמן קורונה

גם בזמן קורונה ואולי דווקא בזמן הזה, עולם הפרסום הפך לכתובת הכמעט יחידה (במרחק 2 מטר) להעביר מידע פרסומי לציבור ולקהלי היעד שלכם. אנשים פוחדים להיכנס לחנויות, פוחדים להתחכך עם אחרים וכך הפך שילוט חוצות לאמצעי הבולט והאפקטיבי ביותר ולא רק בתקופה זו.

אין ספק כי הדפוס הדיגיטלי הוא שהאץ את יעילות הפרסום הזה, בפוסטרים ושלטים בממדים עצומים עם החדות והצבעים באיכות הגבוהה שניתן להפיק היום בכל הדפסה דיגיטלית. מאז חדירתו  של האינטרנט, השתנו חוקי הפרסום ואתרים ברשת וקמפיינים הפכו לנוהל רגיל. אבל שלטי חוצות היו ונשארו רלבנטיים גם בזמן הזה. אין כמו שלטים כדי ללכוד את מבטו של הציבור בזמן הליכה או נסיעה בכביש כדי לבשר להם מה חדש.

על פרסום שלטי חוצות מחירים שונים תוכלו לעמוד בגלישה לחברות פרסום ברשת.

מי לא נחשף לקמפיין האדום 44 ₪  לנתב”ג?

העולם החרדי לעומת העולם החילוני נחשף לתכנים מסוג אחר. מי לא נחשף לקמפיין האדום המדובר 44 ₪ אשר הציע הסעות במחיר הזה באמצעות מודעות בבתי כנסת ושלטי חוצות. שלטים אלה הם מנוף המרים כל קמפיין וגורם לאנשים להתוודע אל מבצעים, הטבות. חברות חדשות, מוצרים חדשים ועוד.

גם גולן טלקום זכתה לפרסום חוצות במגזר החרדי בזכות פרסום שלטי חוצות מחירים של שירותי פלפון אליהם התחברו רבים מהלקוחות הקיימים. המחיר הכי זול בארץ. סביר להניח שלפרסומים הללו היה חלק נכבד באחוז הגבוה של הלקוחות החרדיים שהצטרפו לחברה.

חשוב לומר כי פרסום שלטי חוצות נעשה בצורה מאוד אסטרטגית ומתוכננת. יש מחשבה מאחורי תליית השלטים בזמנים ובמקומות בהם נמצאים קהלי היעד הרלבנטיים של הפרסום המסוים.

מועצה אזורית גוש עציון – תיירות על פרסום חוצות

באזור גוש עציון מתקיימים כמה מאירועי הבילוי והפנאי הכי מיוחדים בארץ, בנוסף לנופים הקסומים של האזור. המועצה יצאה בסדרת שלטי חוצות לעידוד התיירות המקומית ונחלה הצלחה גדולה גם בכלל המסרים של שלטי החוצות. יש בגוש עציון הרבה מאוד שבילי הליכה ומסלולי טיול מומלצים. סדנאות וגלריות, אתרי מורשת, חוות סוסים, בריכת תקוע, חוות צבי קרקע. הפארק הלאומי הרודיום ועוד חוויות תיירות המוצעות לכל המטיילים.

הדרך היחידה כמעט לבשר על המקומות היפים באזור היא גם באמצעות שלטי פרסום. כל מי שחולף במקום או נוסע בכביש יכול לקבל מידע על האתרים השונים ולבקר בהם.על פרסום שלטי חוצות מחירים מקובלים, תוכלו ללמוד מהגלישה ברשת.

חשוב לומר כי כאשר מדובר בפרסום חוצות של שלטים גדולים, חשובה מאוד האיכות בעיקר משום שמדובר על שלט גדול שאם הוא לא נעשה באמצעי הדפסה עם טכנולוגיה מתקדמת, חלילה עלול לצאת מטושטש או לצאת מהגוונים הנכונים.

הבחירה שלכם צריכה להיות בבית דפוס עם קבלות ועם הרבה מאוד פרסומי חוצות מוצלחים. 

מי אנחנו

‘נתיב מדיה’ הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

הקורונה והשיווק הדיגיטלי

האינטרנט וכל העולם הדיגיטלי לא נולדו עכשיו. אך הם בהחלט קבלו תנופה רבה ומשמעותית עם פרוץ הקורונה לחיים שלנו. הקורונה הביאה אלינו את הסגרים, את

יש לך מידע מעניין? צור קשר