פרסום

כמי שמצויים גם בפרטים הקטנים ביותר, על מנת להוביל את הלקוח להצלחה באמצעות חשיפה תדמיתית או מכירתית מקסימלית אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים לפרסום ושיווק נכון.

טרם תחילת הפעילות נבצע עמכם פגישה מעמיקה להיכרות עם המותג, נבחן את מטרת הקמפיין, מצב השוק, מתחרים, קהל היעד ומסגרת התקציב – ובהתאם לשקלול הנתונים נוכל לבנות עבורכם את האסטרטגיה השיווקית והפרסומית המתאימה ביותר עבורכם, תוך פילוח אמצעי המדיה השונים בהם נעשה שימוש בכדי להביא לחשיפה מקסימלית של המותג.

עיצוב גרפי

עיצוב

בסטודיו שלנו אנו נותנים מענה מושלם לכל מוצר, ונעטוף אותו בצורה הטובה והמקצועית ביותר – החל משלב הקריאטיב, דרך אפיון המסרים ובניית הקונספט ועד לשלב הביצוע. כמי ששמים דגש גם על הפרטים הקטנים ביותר, הקמפיין ייבנה בעיצוב ייחודי ומקורי, ובהתאמה אישית למודעות, שילוט חוצות, קטלוגים, ספרים או כל מוצר אחר.

מיתוג

מיתוג

בעידן בו כמות התוכן שאנו חשופים אליו בכל ערוצי התקשורת, הוא אינסופי – ברור שהקביעה כי “אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני” נכון עוד יותר. כשהמידע כל כך מהיר ונגיש, מיתוג נכון יעשה את ההבדל! אנו מתמחים בבניית אסטרטגיית מיתוג מתקדם לעסק או למוצר, תוך מתן דגש על יתרונות המותג וליווי גרפי תואם עד להחדרת המותג לתודעת הציבור ולסביבת הלקוחות הפוטנציאלים.

יחסי ציבור

כדי להוביל שינוי ותודעה ביחס הציבור אל המותג, המוצר או הגוף שהנכם מעוניינים לקדם, אתם זקוקים ליחסי ציבור טובים. יחסי ציבור טובים מביאים להחדרת המודעות למותג שלכם, להכרות מעמיקה עמו ולשיח חיובי אודותיו. מומחי יחסי הציבור שלנו יעניקו לכם ייעוץ תקשורתי ראוי, שירותי דוברות, ניסוח הודעות לעיתונות והחדרתם, ייזום ראיונות ואייטמים באמצעי המדיה השונים על הגוף או המותג שברצונכם לקדם, יקיימו עבורכם סיורים שונים ויפיקו כנסים מקצועיים עבורכם.

© כל הזכויות שמורות לנתיב מדיה

Created by Traffic365.co.il 2019