ככל הנראה אנחנו חיים בעידן היצירתי ביותר שידעה האנושות אי פעם. הרי הכל משתנה במהירות כל כך גבוהה. האינטרנט שחדר למציאות שלנו ושינה את פניה הפך את כולנו חשופים לכמות גבוהה יותר של כישרון, יכולות, אנחנו מכירים עוד ועוד אמנים, מוצרים, מותגים, סלבס מקרוב, כך שקשה לכל מותג ולכל חברה להתבלט בתוך עומס המידע והשפע הלא נגמר שיש לעולם להציע.

לכן, לנו, בתור מפרסמים, קיים אתגר משמעותי שמעודד אותנו לחשוב בכל פעם ביצירתיות כיצד אנחנו יכולים לשנות, להוביל, להביא את החברה ואת המותג קדימה כך שזו תצליח להתבלט מעל כולם ולהפוך לחברה בעלת שם, כזו שרבים רואים בה מי שיכולה לסייע להם בטווח הארוך או הקצר.

אחד הכלים העומדים לרשותינו, כזה שהופך יותר ויותר פופולארי הוא שימוש בכלים שיווקיים לא קונבנציונאלים לביטוי הייחודיות של החברה המדוברת. שכן אנחנו יודעים, בתוך ההצפה של המידע כי שיווק רק דרך הפלטפורמות הישנות כמו רדיו וטלוויזיה כבר לא עובד יותר. אנחנו יודעים היום כי עלינו לחדור ליום יום הפשוט כדי להבליט את החברה עליה אנחנו מדברים.

מוצרי פרסום לעסק

מוצרי פרסום לעסק אלו פריטים יום יומיים הנושאים את שם המותג שבעזרתם אנו מטביעים את שם המותג ומחדירים אותו ליום, יום הפשוט של כל אחד ואחת. מוצרי פרסום לעסק הם מוצרים שיכולים להיום פרטי לבוש שונים כמו כובעים, תיקים, צעיפים. מוצרי פרסום לעסק יכולים גם להיות פריטים בהם אנחנו נעזרים כל הזמן, כמו חלקים לרכב, קורקינט, אופניים, משחקים בהם משתמשים בים וכן הלאה.

כך שאנחנו מדברים על כר רחב של אפשרויות תוך שאנחנו כמובן תמיד מקפידים להגדיל את קו המוצרים ממותגים שלנו כדי שכל חברה וכל לקוח יוכלו למצוא את עצמם בתוך השפע העצום הזה. אנחנו אוהבים להתאים בכל פעם מחדש מוצרי פרסום לעסק שהופכים את כל התהליך השיווקי ליצירתי ופורה.

מה היתרונות של השימוש באותם מוצרי פרסום לעסק

  1. כאשר לקוח רואה את שם המותג שוב ושוב ושוב, באופן לא מודע הוא ימצא את עצמו בוחר במותג: אין סטודנט ללימודי תקשורת שלא מכיר את האקסיומה הזו. כאשר לקוח פוטנציאלי רואה כל הזמן את שם החברה מול העיניים הוא ככל הנראה יבחר במותג גם אם הוא לא יודע לעשות את הקישור הזה בעצמו. כאשר אנו מטביעים את שם המותג על פריטים יום יומיים הוא רואה את שם המוצר מול העיניים כל הזמן.
  2. שיטת פרסום זולה באופן יחסי ואפקטיבית במידה רבה: במקום פרסומת שנעלמת תוך זמן קצר, אנחנו מדברים על מה שנשאר עם הלקוחות לאורך זמן רב ולכן גם משפיע באופן אפקטיבי לאורך שנים.
  3. מוצרי פרסום לעסק מאפשרים לכם לפנק את העובדים שלכם: כך שהמתנה לחג הופכת גם לפריט שיווקי.

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר.


לשיחה עם יועץ של נתיב מדיה חייגו – 074-7035009

מי אנחנו

‘נתיב מדיה’ הינה חברה המתמחה בשירותי פרסום והפצה, פתרונות שיווק וקידום מכירות. אתם מוזמנים להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים ואנו מתחייבים להיות שותפים נאמנים להצלחתכם!
 

פוסטים נוספים

הקורונה והשיווק הדיגיטלי

האינטרנט וכל העולם הדיגיטלי לא נולדו עכשיו. אך הם בהחלט קבלו תנופה רבה ומשמעותית עם פרוץ הקורונה לחיים שלנו. הקורונה הביאה אלינו את הסגרים, את

יש לך מידע מעניין? צור קשר