ענף הפרסום הוא ענף המבוסס על עקרונות מדעיים, שנבחנו והוכחו לאורך עשורים ארוכים של פעילות פרסום מכל סוג ובכל פינה על פני כדור הארץ. שלושה עקרונות חשובים בענף זה, אשר אותם נפרט מיד, מקבלים את המענה הטוב ביותר באמצעות קמפיין פרסום חוצות, תחום ההתמחות המוביל של נתיב מדיה.

שלושת העקרונות שהופכים את פרסום החוצות לערוץ פרסום מנצח

כפי שפירטנו קודם לכן, פרסום חוצות מבוסס על שלושה עקרונות חשובים ואלו הם:

  • אני אחרי כולם – הלקוח נחשף למסר הפרסומי כאשר הוא במרחב הציבורי, בו הוא נוכח כי כולם נחשפים למסר הזה. חשיפה זו ברשות הרבים מובילה את הלקוח לתחושה הבלתי מודעת שכולם גם צורכים את המוצר המפורסם, קרי מדובר במוצר מצליח.
  • חשיפה ממושכת – מעטים עד לא קיימים הם המוצרים שבחשיפה פרסומית אחת הופכים לעסקה. נהוג לקבוע כי רק כדי לזכות לתשומת ליבו של הלקוח נדרשות מעל 20 חשיפות לאותו מסר פרסומי, מה שמחייב את המפרסם להרבות במספר החשיפות כמו גם במגוון ערוצי הפרסום, לרבות הערוץ היחיד שתופס את הלקוח במרחב הציבורי, הלוא הוא הערוץ של פרסום חוצות.
  • תחושת דחיפות וצורך – לקוח יכול להיחשף למסר פרסומי עשרות פעמים, ללא כל תגובה ממנו. התגובה מגיעה כאשר מצליח המפרסם ליצור אצל הלקוח תחושת דחיפות וצורך לקנות, או לפחות לבדוק את המוצר. תחושת דחיפות זו מותנית ביכולת של המפרסם לפגוש את הלקוח בכל פינה ובכל רגע ולהפוך את המסר למציאות.

פרסום חוצות הוא ערוץ פרסום שמאפשר לכם, המפרסמים, לפגוש את הלקוחות שלכם גם ברחוב ולנטוע בתוכם תפיסות שאינן מתאפשרות באף ערוץ פרסום אחר. כעת רק נותר לכם לתכנן נכון ולבנות נכון את הפרויקט שלכם.

פרסום חוצות

בונים קמפיין מנצח של פרסום חוצות

שלושת העקרונות שאותם פירטנו לעיל מבטאים היטב את פוטנציאל ההצלחה של קמפיין פרסום חוצות, אבל הם לא מבטיחים את מימוש ההצלחה הזאת. בכדי לייצר קמפיין חוצות מנצח, אתם חייבים לצידכם אנשי מקצוע שיספקו לכם מענה שלם ומושלם הן בהיבט המקצועי והן בהיבט הלוגיסטי של עולם הפרסום.

חברת נתיב מדיה, המתמחה באופן ספציפי בענף פרסום החוצות, מעמידה לרשותכם סט של יכולות מובילות בענף זה ומאפשרת לכם לבנות קמפיין חוצות מנצח, הכולל גיבוש מסר פרסומי חכם ומתוחכם מול קהל היעד, הפקות דפוס בכל קנה מידה ובסטנדרטים הגבוהים בשוק, תכנון הפיזור של המסר הפרסומי על פי מודלים של פיזור והפצה ולבסוף, הפצה רציפה של שילוט, פוסטרים ומודעות רחוב בכל אזור ברחבי הארץ.

בין שאתם מנהלים קמפיין פרסומי בערוצים דיגיטליים ובערוצי פרינט אחרים ובין שאתם מחפשים את הערוץ שיתן את החשיפה הרחבה שלכם מול השוק, נתיב מדיה מציעה לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי להזניק קמפיין פרסום חוצות מנצח, שיביא את קפיצת המדרגה שאתם זקוקים לה.

השאירו פרטים

צרו קשר

icon

074-7036009

tact

א'-ה': 9:00-18:00

איקון

גבעת שאול 40 ירושלים

עשו לנו לייק

© כל הזכויות שמורות לנתיב מדיה

Created by Traffic365.co.il 2019

גלילה לראש העמוד