פעולת ההדפסה היא פעולה אחת בתוך שרשרת של מהלכים משלב הרעיון ועד שלב הפתרון. חברת נתיב מדיה מציעה לכם שירות הפקות דפוס במסגרתו מלווים אתכם מומחי הפרסום והדפוס של החברה משלב גיבוש הרעיון, התכנון, גיבוש המסרים והקריאייטיב ועד שלב הביצוע ,החשיפה, ההפצה והצגת האלמנטים המודפסים בפני קהל היעד המתאים. מה כולל השירות, מהם היתרונות של נתיב מדיה ולמה אתם צריכים לדאוג לאורך התהליך? על כך בשורות הבאות.

מה כולל שירות הפקות דפוס ולמי הוא מתאים?

מוצרי דפוס משמשים בתי עסק לאורך כל שרשרת הערך שלהם, החל מניירת משרדית, כרטיסי ביקור ומעטפות, דרך חומרים שיווקיים ללקוחות, תערוכות ואירועים וכלה במוצרי דפוס, שלטי חוצות, מודעות רחוב ועוד. בחברות מבוססות פועלות בדרך כלל מחלקות שיווק שלוקחות על אחריותן נתח חשוב ומרכזי בתהליך של הפקות דפוס ובמיוחד שלב גיבוש הרעיון, המסרים השיווקיים והקריאייטיב, לעיתים בסיוע גורמי חוץ מקצועיים. עסקים קטנים ובינוניים, לעומת זאת, צריכים לעשות את העבודה בעצמם ופעמים רבות זה עלול להביא לאי הצלחה של קמפיינים שלמים לאור חוסר הידע וההיכרות של אותם עסקים עם עולם הפרסום והשיווק.

שירות הפקות דפוס של נתיב מדיה הוא שירות המספק לעסק שלך את כל רכיבי התהליך, משלב הרעיון ועד שלב היישום ובכלל זה סיוע בגיבוש וביצוע פיין טיונינג של המסרים השיווקיים, גיבוש הקריאייטיב והפורמט, ביצוע כל עבודות הדפוס הנדרשות והפצה, תלייה, מסירה ו/או חלוקה של דברי הדפוס לקהל היעד.

הפקות דפוס

מהם היתרונות של נתיב מדיה?

חברת נתיב מדיה היא לא בית דפוס, אלא חברת פרסום המספקת שלל פתרונות שיווק של כל רכיבי הפרסום ובכלל זה גם עבודות הדפוס. בחברה מועסקים צוותים מקצועיים של אנשי פרסום, קריאייטיב, תוכן, גרפיקה, דפוס ואפילו מערך הפצה ארצי. את כל אותן היכולות שמחזיקות החברות הגדולות בתוך הארגון In-house, מעמידה לרשותכם נתיב מדיה עם כל המחויבות, המסירות והדבקות במטרה, הנדרשות להצלחה שלכם.

במסגרת שירות הפקות דפוס של נתיב מדיה, אנו מסייעים ללקוח בגיבוש סל של מוצרי דפוס וחומרי שיווק שישרתו אותו לאורך השנה ובשלל פעילויות השיווק והפרסום שהוא מנהל, ובכלל זה לוחות זמנים לביצוע ומרכיבי מפתח שיווקיים לכלל האירועים והצרכים השיווקיים של העסק. אחרי שנים של פעילות בתחום הפרסום והפקות הדפוס, יודעת נתיב מדיה שכללי וחוקי השיווק אינם פוסחים על אף עסק, גם ואולי בעיקר, אם הוא עסק קטן שאינו אוחז ביכולות הנדרשות להתמודד עם התחרות והשוק. זאת בדיוק הסיבה שבנינו עבורכם את השירות של הפקות דפוס ועטפנו אותו עם כל מרכיבי התהליך השיווקי מא’ ועד ת’ בכדי להעמיד לרשותכם פתרון אפקטיבי שמוכוון כל כולו ליצירת אימפקט משמעותי על התוצאות העסקיות שלכם.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לספר לכם על השירות המקיף ועל האופן בו נוכל לסייע לכם לרוץ קדימה עם העסק.

השאירו פרטים

צרו קשר

icon

074-7036009

tact

א'-ה': 9:00-18:00

איקון

גבעת שאול 40 ירושלים

עשו לנו לייק

© כל הזכויות שמורות לנתיב מדיה

Created by Traffic365.co.il 2019

גלילה לראש העמוד