הדפסת עלונים לשבת

אין כיום כמעט גוף או ארגון דתי שאינו מוציא לאור עלון שבת במתכונת כזאת או אחרת. יש כמובן את העלונים שזוכים לפופולריות גבוהה יותר בהפצה ארצית ויש את אלו שתחומים לאזור מוגדר, אך כלל נושא הדפסת עלונים לשבת רק הולך ותופס תאוצה מיום ליום ונראה שגם המפרסמים השונים כבר הבינו את הפוטנציאל השיווקי הגלום בעלוני השבת.

מה חשוב לדעת על הדפסת עלונים לשבת

לצורך הדפסת עלונים לשבת והפצתם בצורה יעילה יש לבדוק קודם לאלו קהלים פונה העלון, מה התוכן המרכזי שהוא מכיל, באלו מגזרים יהיה ביקוש לתוכן הזה ואלו גילאים ומגדרים יעדיפו אותו. בהתאם לכל אלו מעצבים את העלון בצורה המותאמת  לקורא המדובר וכמובן דואגים להפיץ אותו בצורה שתגיע לידיו של אותו קורא.

הפצה בבתי כנסת

עלוני שבתהמיקום העיקרי להפצת עלונים לשבת הוא בבתי הכנסת, יש אמנם עלונים מסוימים המופצים במקומות נוספים אך עדיין עיקר התפוצה נמצא בבתי הכנסת הפזורים ברחבי הארץ. במקביל להדפסת עלונים לשבת והפצתם בבתי הכנסת יש חומרים נוספים המופצים בצורה דומה. מדובר בחומר פרסומי מסוגים שונים בדגש על חומרים תורניים בנושאים הלכתיים או אקטואליים וכמובן עלוני צדקה של הוועדות והקרנות  העוסקות בגיוס תרומות ופונות אל מתפללי בתי הכנסת דרך העלונים.

הדפסת עלוני שבת בהפצה ממוקדת

כחברה המפיצה ברחבי הארץ מידי שבוע עלונים רבים ידועים ומוכרים, וכחברת ההפצה המובילה בתחום במגזר החרדי, אנו מציעים גם שירות הפצה של עלוני שבת ועלוני ועדות הצדקה לבתי הכנסת. בכדי למקסם את החשיפה, אתם זקוקים להפצה יסודית שמכירה את המאפיינים השונים של בתי הכנסת והקהילות תוך התאמת העלון לקהל היעד , מיקוד הערים וביצוע ההפצה בצורה מכובדת המתאימה להווי בתי הכנסת. ב’נתיב מדיה’ אנו מציעים כל השירות שעלון זקוק לו החל מעיצוב, הדפסה, עיטוף והפצה עד ערב שבת.

הדפסת עלונים לשבת כערוץ פרסום לקהל הדתי

בבחירת ערוץ פרסום, יש כמובן לקחת בחשבון שיקולים של עלות ותקציב, אבל בראש ובראשונה יש להבטיח שהערוץ פונה לקהל היעד המתאים. בניגוד לתפיסה הרווחת, הציבור הדתי לא קונה רק מוצרי יודאיקה, כיפות וטליתות, אלא מהווה צרכן של כמעט כל סוגי המוצרים שנצרכים על ידי הציבור הרחב. בהיבט זה, עלוני שבת מאפשרים לכם להגיע לקהל יעד המונה מאות אלפי בני אדם, שהחשיפה שלהם לערוצי פרסום אחרים היא מעטה מאוד עד בלתי קיימת. זהו ערוץ הפרסום שמאפשר לכם לחדור אל הציבור הדתי ולהרחיב את הפנייה שלכם לקהלים חדשים שיכולים לשנות את כל פני העסק שלכם.

מפיצים את הבשורה

החלטתם שאתם יוצאים למהלך של הדפסת עלונים לשבת? אנחנו בנתיב מדיה נתכנן ונפיק עבורכם תהליך מובנה של הבאה לדפוס והפצה של העלונים בכל הקהילות הרלוונטיות. בכלל זה, נתיב מדיה מאפשרת לכם לפרסם את העלון שלכם בעלונים שאיתם היא מקיימת שיתופי פעולה וכמובן בעשרות עלונים לשבת שהדפסתם והפצתם מנוהלות על ידי החברה עצמה.

קחו לעצמכם כמה דקות ותרימו אלינו טלפון, כי אתם חייבים להתחיל היכן שהוא ונתיב מדיה זה מקום מצוין להתחיל בו.