הדפסת שמשוניות

שלטי הענק שתראו תמיד במרכזם של אירועים גדולים, כנסים או בכל מקרה של צורך בחשיפה מוגברת נקראים שמשוניות, מדובר בהדפסה על גבי ניילון קשיח שיכול להחזיק מעמד בגודל הרצוי ולהעניק מראה מכובד המתואם למעמד.

אנו בנתיב מדיה מעניקים שירות של הדפסת שמשוניות כחלק מקשת שלימה של מוצרים נלווים להפקת אירועים גדולים ומהלכים שיווקיים בולטים שמקדמים ומזניקים אתכם קדימה.

אז אם אתם זקוקים כעת להדפסת שמשוניות הגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו נעשה זאת עבורכם במחיר המשתלם ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר, תוך תפיסה מרחבית של האירוע, הגודל המתאים לכל שלט ואם יש צורך, נדאג גם לעיצוב מעודכן וממותג שיענה על מבוקשכם באפן מושלם.

הדפסת שמשוניות לשימוש רב פעמי

היתרון בהדפסת שמשוניות איכותיות הוא ביכולת לעשות בהן שימוש חוזר כמו למשל בסדרת כנסים ואפילו בשלט שמשמש אתכם לתקופה יחסית ארוכה, חשוב שהחומר ממנו מורכבת השמשונית יהיה כזה העמיד ברוח, גשם, שמש וכל פגעי הזמן שעלולים להשחית אותו. אנחנו בנתיב מדיה נדע להדריך אתכם מתוך הניסיון הרב שצברנו, באיזה סוג של שלט כדאי לכם להשקיע ולאיזו מטרה.

רול אפ, שלטי פודיום ושמשוניות קטנות

הדפסה על שמשוניותתחום השילוט הפרטי לא נעצר בהדפסת שמשוניות בלבד. לכנסים והרצאות, אירועים ופעילויות שונות יש צורך גם בשילוטי מגוון המותאם למטרות שונות. אינו דומה שלט שתלוי בגב במה, לשלט התולה על שולחן הכבוד בפרונט. אינו דומה שילוט הכוונה בכניסה או בסביבת האירוע לשיוט המקדם את פני הבאים בברכת ברוכים הבאים. וכמובן, יש את השלטים שניצבים על פודיום שכל תמונה של נואם באירוע תהיה משולבת בהם ועוד אינסוף צרכים שרק מי שהפיק וניהל אירועים יודע עליהם.

הדפסה על שמשוניות מבית “נתיב מדיה” – אתם בקדמת הבמה

כחברה המתמחית בהפקת אירועים גדולים, לעסקים, לחברות, מוסדות וארגונים, כולל צוות אסטרטגי מקצועי ומנוסה, יודעת נתיב מדיה לתת לכם את המענה הכי מדויק הן בהדפסת שמשוניות והן בכל תחום הדפוס, העיצוב, השילוט והחשיפה המרבית שתשים אתכם תמיד בקדמת הבמה בצורה המיטבית.

הדפסת שמשוניות מגזר דתי וחרדי

הדפסת שמשוניות ושילוט לאירועים בצורה נכונה, תלויים  לא רק בתקציב שיש לכם ובסוג  האירוע שאליו אתם מכוונים. לא פחות מכך, ואף יותר יש חשיבות בהתאמה לקהל היעד. במיוחד כככל שמדובר בקהל דתי או חרדי, שם הניואנסים והרגישויות גבוהים בהרבה וחשוב מאוד לתת עליהם את הדעת.

הדפסת שמשוניות לבתי כנסת וחגים

הדפסת שמשוניות לבתי כנסת ותוכן המותאם לחגים ולעונות השנה ומעגלי השנה היהודיים, כולל תוכן ייחודי, תפילות וברכות בעיצובים מותאמים ובנוסחים שונים יכולים להיות במקרים רבים תחליף נכון ויפה לשילוט קבוע ויקר בהרבה. אנחנו בנתיב מדיה מכירים את התחום הזה לפני ולפנים. תנו לנו לעשות לכם את העבודה ולסייע לכם בהדפסת שמשוניות ושלטים שכולם יזכרו לנצח.